Gameverslaafde wilde bloed zien
De 18-jarige voelde zich nogal knudde omdat hij veel werd gepest. Hij verloor zichzelf in games, gewelddadige computerspelletjes en wraakfantasien en kreeg toen het plan om iemand pijn te doen. Daarom zorgde hij ervoor dat hij vrienden werd met zijn toekomstige slachtoffer, iemand die volgens hem niet zo snel gemist zou worden en ook niet zoveel weerstand zou bieden.
Hij wist zijn nieuwe ‘vriend’ begin mei ‘s nachts op een afgelegen plek te krijgen, waar hij hem met een mes in zijn buik stak. De man bood echter wl weerstand en overleefde de aanval. Wel hield hij hier een geperforeerde darm aan over.
Vandaag veroordeelde de rechtbank de dader tot tien maanden cel en tbs met dwangverpleging, schrijft de NOS. Liever had de rechter hem een hogere straf gegeven, maar met deze straf zal hij sneller worden behandeld en dan wordt de kans kleiner dat hij opnieuw de fout in zal gaan. Volgens de rechtbank heeft het spelen van de gewelddadige games er deels voor gezorgd dat de jongeman zijn daad beging.






