Aangifte tegen ‘racistische’ Regilio Tuur
Hilbink doet aangifte naar aanleiding van de tirade van Tuur van vorige week. Naar aanleiding van de discussie rond Zwarte Piet schreef Regilio toen op Facebook onder meer «‘Ik ben er ziek van, stelletje klootzakken. Het is geen wonder dat zoveel van jullie de nazi’s steunden tijdens de Holocaust.»
Hilbink voelde zich aangevallen en laat het er niet bij zitten. «Als het puur een mening in de pietendiscussie was: prima. Maar ik wil niet met een NSB’er worden vergeleken», zo zegt ze tegen het AD. Alleen aangifte doen was voor Hilbink niet genoeg. Ze is ook naar het meldpunt discriminatie gestapt.
Tuur lijkt niet erg onder de indruk te zijn. «Ik geef niet veel om de gevoelens van iemand die niet inziet hoe racistisch en pijnlijk deze zogenoemde ‘sinterklaastraditie’ is en deze in 2014 nog steeds support. Opstaan tegen deze tirannie is mijn missie in 2014. Genoeg is genoeg. We zijn genoeg beschadigd», zo laat hij weten.






